Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Super obsluga
Pizza była mniej smaczna niż zawsze ciasto rzadsze jakby rozwodnione co dawało wrażenie bez smaku. Tqkże albo receptura inna albo kucharz 🙂
Zawsze zamawiam pizzę w Inferno i jest doskonała, lecz tym razem (pewnie przez pośpiech) pozostawiała wiele do życzenia. Wierzę, że to jednorazowa wpadka i wciąż polecam tę pizzerię.
Najlepsza pizza w Jaśle
Wszytko pyszne i na najwyższym poziomie 🙏
Idealnie pod każdym względem
Super
super
Pizza była gorsza niż ostatnim razem, za dużo na niej było sosu pomidorowego
Top jak zawszs
Pyszne
Polecam
Nie ma
Bardzo smaczna pizza
Najlepsza pizza w Jaśle
Spalona bez smaku
Super obsługa, pyszna pizza
Wszystko jak zawsze super 😁
Polecam ❤️🍕
Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim smacznie ♥️
Nie ma lepszej pizzy
Super
Wszystko super pyszne
Pyszna pizza
Rewelacja
Pizza jak zawsze świetna. Polecamy!
Top
PIZZA PRZYJECHALA GORĄCA , SUPER ! POLECAM
Polecam !
Wszystko git
Sztos jedzenie i obsługa
Super!
Bardzo dlugi czas oczekiwania na 1 pizze.
Bardzo polecam, jest przepysznie
Wszystko pyszne i ok
jak dla mnie 10 na 10
~ Zespół Pizzeria Inferno Jasło
Pizza pyszna jak zawsze
~ Zespół Pizzeria Inferno Jasło
Bardzo mili Panowie😇😁
~ Zespół Pizzeria Inferno Jasło
Szybka dostawa i dobra pizza.
Jak zawsze - wszystko super!
* no może brakiem kukurydzy na jednej z zamawianych pizz.
The best
Pyszne
Jak zawsze pyszne. Najlepsza pizza w całej okolicy 😁
Super
Bardzo szybkie dostarczenie a pizza jak zawsze TOP ❣️
Najlepsza pizza, zamówiłam on line po raz pierwszy,wszystko elegancko, dostawa na tą godzinę, na którą były zamówione,gorące świeżutkie,gościom mega smakowały.
Do następnego!
~ Zespół Pizzeria Inferno Jasło
Najlepsza pizza na Podkarpaciu
Wszystko w porządku. Polecam
Polecam
Wspaniała!
Pyszna pizza 🍕
Wszystko ok
Ostatnie dwa zamówienia były po prostu wybitne!
Bardzo dobra i w smaku i w wyglądzie(a jak wiadomo je się również oczami).Polecam pizzerię jak najbardziej i z pełną satysfakcją.
bez uwag - wszystko w jak najlepszym porządku
Wszystko super! Tak trzymać! Chociaż, zawsze coś można zrobić lepiej 😉